JOTUN DEMİDEKK FÖNSTER B

JOTUN DEMİDEKK FÖNSTER B

Demidekk Ultimate Fönster, yüksek performanslı ahşap boyasıdır.

 

  • Alkid modifiye akrilik bağlayıcılı
  • Mükemmel parlaklık ve renk dayanımı
  • Kolay uygulama
  • Kullanım alanı: Pencere, kapı ve diğer ahşap yüzeyler...
  • Uzun bakım tutum periyodları

 

Demidekk Ultimate Fönster, yüksek performanslı ahşap boyasıdır. Mükemmel renk ve parlaklık özelliklerine sahiptir.Kullanım alanı; kapı, pencere, pencere çerçeveleri, oluklar ve diğer dış cephe detaylarıdır. 

Pencere, kapı gibi alanlarda boya uygulaması sonrasında pencere veya kapıyı açtığınızda yapışma problemleri çok sık yaşanmaktadır. Demidekk Ultimate Fönster ise özellikle bu yüzeylerde mükemmel bir performans göstererek boyalı pencere veya kapı gibi yüzeylerin herhangi bir yapışma olmadan rahatlıkla açılmasını sağlar. 

Yüzey hazırlığı: Boyanın yüksek performans gösterebilmesi için yüzey hazırlığı büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle dikkatle yapılmasını öneririz.   Boyanacak yüzey temiz ve kuru olmalıdır. Üzerinde bulunabilecek her türlü toz, kir, serbest tanecik, kimyasal madde ve yağdan arındırılmalıdır.  

Ham yeni ahşap yüzey 4-6 hafta uygun bir deterjan ile temizlenmelidir.  Daha önce boyanmış yüzeyler, uygun deterjan ile temizlenmelidir. Raspalama/kumlama ile zayıf boya filmi yüzeyden kaldırılmalıdır. Parlak, pürüzsüz ve sert yüzeyler boya öncesi hafifçe aşındırılmalıdır.  

Astar: Ahşabın mantarlaşmasını ve böceklenmesini engellemek ve verniğin yüzeye daha iyi yapışmasını sağlamak için Visir ahşap astarı ile yüzey iyice doyurulmalıdır.  

Son kat: Demidekk Ultimate Fönster planyalanmış ahşaba optimum performans için 3 kat halinde uygulanmalıdır. Bitim yerlerine düzgün uygulanmalıdır. DEMIDEKK ULTIMATE FÖNSTER daha once boyanmış ve sert ahşap yüzeylere 2 kat halinde uygulanmalıdır. Bitim köşelerine düzgün bir şekilde uygulanmalıdır.